کورین ال جی

تصویر لوگوی کورین ال جی

کورین کره ای ال جی | HI-MACS

چه معمار باشید، چه طراح، چه مجری دکوراسیون داخلی و یا حتی خانه دار؛ طیف گسترده ورق های فشرده اکریلیک هایمکس پاسخ تمام کسانی است که به دنبال متریالی با قابلیت های بی پایان، زیبا و مقاوم هستند.

معماران و طراحان برجسته، چشم انداز جدیدی را تعریف کرده اند که هر چیزی امکان پذیر است. این ذهن خلاق آنهاست که ایده های فوق العاده را به اجراهایی شگفت انگیز تبدیل میکند که مشتریان آن را الهام بخش می یابند. به مفهومی طراح خلاق رسانه ای است که رویا را به واقعیت تزریق میکند و دنیایی بدون مرز را می آفریند. آنها راه حل هایی نوآورانه را ارائه میکنند که به خلاقیت و نیازهای شما محدودیتی تحمیل نمیکند. ما معتقدیم که اگر الهام بخش باشید، شما غیر قابل توقف هستید. در این راه به متریالی نیاز دارید که محدودیتی برای ایده های شما ایجاد نکند، اگر چنین ایده هایی دارید بهتر است با هایمکس آشنا شوید.

تصویر نمونه اجرایی کورین ال جی (هایمکس)

مزایای کورین ال جی:

آنتی باکتریال

اجرای بدون درز و نداشتن خلل و فرج در سطح هایمکس امکان رشد و تکثیر باکتری و قارچ را غیرممکن میسازد و متریالی آنتی باکتریال را به ارمغان می آورد. بر خلاف سایر متریال ها هایمکس نیازی به روغن کاری، سیلر و … ندارد و همواره این قابلیت آنتی باکتریال را حفظ خواهد کرد.

مقاومت بالا در برابر حرارت

مقاومت بالا در مقابل حرارت ، رطوبت ، لکه و تنش های روزانه بیش از سایر متریال ها از جمله سنگ طبیعی باعث می شود هایمکس متریالی با کاربرد های بسیار باشد.

هزینه و نیاز کم به نگهداری

هایمکس طول عمر بسیار بالایی دارد. خاصیت آنتی باکتریال، مقاومت حرارتی و شیمیایی و قابلیت ترمیم باعث شده این متریال همانند روز اول، سالیان سال در کمال زیبایی در محیط شما باقی بماند.

قابلیت خم پذیری

هایمکس به سادگی و با حرارت خم میشود و شکل میپذیرد و امکان اجرای پیچیده ترین طرح های 3 بعدی را فراهم میکند. با هایمکس امکان اجراهایی فراهم میشود که پیش از این فقط رویا بوده است. بگذارید خلاقیت و ایده های شما بدون مرز به اجرا دربیاید و الهام بخش دیگران شود.

قابلیت ترمیم

با وجود شرایط نگهداری آسان و قابلیت ترمیم پذیری، فارق از اینکه مشکل خط و خش باشد یا ترک و یا لکه؛ هایمکس میتواند به دست مجری متبحر به شکل روز اول بازگردد.

پایداری

هایمکس از زمین سبز حمایت می کند از طریق استفاده از مواد اولیه پایدار و پروسه تولید همگام با استاندارد های محیط زیست. شرکت LG HAUSYS با قاطعیت از کیفیت هایمکس دفاع می کند.

تصویر نمونه اجرایی کورین ال جی (هایمکس)

سوالات متداول:

به کمک یک دستمال مرطوب میتوان به راحتی نظافت را انجام داد. همچنین در صورت نیاز میتوان از انواع شوینده های خانگی استفاده کرد.

بله، به واسطه آنتی باکتریال بودن و مقاومت در مقابل طیف وسیعی از اسید ها و بازها این امکان وجود دارد.

چسب پلی اورتان گرید ساختمانی ، این چسب قدرت چسبندگی و درز گیری بسیار بالایی دارد.

این متریال از نظر درجه سختی بین کورین و کوارتز قرار میگیرد و مقابل تنش های روزانه یک آشپزخانه کاملا مقاوم است و خط و خش نمی پذیرد.

خیر ولی امکان اجرای حلال شکل وجود دارد.

بله این امکان وجود دارد.

در مقابل شعله مستقیم خیر ولی در زمان استفاده به عنوان صفحه کابینت و یا بین کابینتی در مقابل حرارت گاز بسیار مقاوم است.

ابعاد ورق های متریال SPL = 4200 میلیمتر طول در 1400 میلیمتر عرض و به ضخامت 12 میلیمتر

نمونه های اجرایی متریال ال جی

مقاله ها

تصویر پروژه اجرایی مارمونایت کد پیترا گری

رنگ صفحه کابینت طوسی و مشکی مارمونایت

رنگ صفحه کابینت طوسی و مشکی مارمونایت یکی از پرطرفدار ترین و رایج ترین صفحات آشپزخانه سنگ ها یا صفحات سنگی مصنوعی مانند مارمونایت هستند،

انتخاب رنگ صفحه کابینت اس پی ال

انتخاب رنگ صفحه کابینت اس پی ال در خصوص انتخاب رنگ صفحه کابینت اس پی ال، معمولاً رنگ سفید جزو رنگ هایی است که همیشه