کورین تیسان TSI

سنگ کورین تیسان

سنگ کورین TSI یک محصول ایرانی است که توسط شرکت سنگ های مصنوعی تیسان تولید و به بازار عرضه می شود. صفحات کورین TSI را می توان از نظر کیفیت ، سنگ متوسطی دانست. یعنی نه این صفحات کیفیت سنگ های کورین مرغوب مانند سامسونگ و ال جی و … را دارند و نه اینکه خیلی ضعیف هستند. از نظر قیمت نیز سنگ کورین TSI در بازه قیمتی در میانه بازار قرار می گیرد.

ویژگی های سنگ کورین TSI

سنگ کورین تیسان مانند تمامی برندهای سنگ کورین ایرانی و خارجی ، دارای یک سری ویژگی هاست که در ادامه مشاهده می نمایید. این ویژگی های مشترک، در برخی برندهای کورین کیفیت بهتری دارد و در برخی کیفیت پایین تر. همانطور که اشاره شد، برند TSI از نظر کیفیت و ویژگی ها یک سنگ مصنوعی متوسط است:

مقاومت در برابر نفوذ آب

نفوذ ناپذیری آب در سنگ کورین مهم ترین ویژگی سنگ های کورین است و از این رو برای استفاده بر روی سطوح مختلف مناسب هستند.

قابلیت ترمیم و تعمیر

در صورتی که بر روی سنگ کورین ترک و یا درز و شکستگی ایجاد شود، می توان این شکستگی یا درز را ترمیم و تعمیر نمود. این ترمیم دقیقا مانند اجرای بدون درز سنگ کورین است و می توان قطعات سنگ را دوباره به هم متصل نمود بدون اینکه درزی روی صفحه باقی بماند.

قابلیت رفع خط و خش

چنانچه در صورت گذر زمان بر روی سنگ کورین خط و خش ایجاد شود، با یک دست سمباده و پولیش می توان تمامی خط و خش ها را برطرف نمود و سطح سنگ مانند روز اول شفاف و صیقلی خواهد شد.

قابلیت اجرای بدون درز

شاید بزرگترین ویژگی سنگ کورین این باشد که می توان درز بین قطعات مختلف سنگ کورین را از بین برد. به این شکل، صفحه کورین بر روی هر سطحی که اجرا شود از جمله صفحه کابینت و … ، کاملا یک تکه و یکپارچه خواهد بود.

ویژگی های سنگ کورین TSI

سنگ کورین تیسان مانند تمامی سنگ های کورین ، برای استفاده بر روی سطوح مختلف ساخته شده است. بویژه سطوحی که به وفور مورد استفاده قرار می گیرند و همینطور سطوحی که آب ریزی بر روی آنها زیاد است. از جمله صفحه کابینت آشپزخانه و … . از جمله موارد کاربرد سنگ کورین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

● صفحه کابینت آشپزخانه

● بدنه و صفحه جزیره آشپزخانه و کانتر

● ساخت سینک ظرفشویی و روشویی سرویس بهداشتی

● صفحه میز رستوران و کافی شاپ

● بدنه و صفحه جزیره آشپزخانه و کانتر

● ساخت کانتر برای رسپشن لابی و میز منشی دفاتر کاری و …

نمونه های اجرایی کورین تیسان

مقاله ها

تصویر پروژه اجرایی مارمونایت کد پیترا گری

رنگ صفحه کابینت طوسی و مشکی مارمونایت

رنگ صفحه کابینت طوسی و مشکی مارمونایت یکی از پرطرفدار ترین و رایج ترین صفحات آشپزخانه سنگ ها یا صفحات سنگی مصنوعی مانند مارمونایت هستند،

انتخاب رنگ صفحه کابینت اس پی ال

انتخاب رنگ صفحه کابینت اس پی ال در خصوص انتخاب رنگ صفحه کابینت اس پی ال، معمولاً رنگ سفید جزو رنگ هایی است که همیشه